RC1608F5761CS
Partnumber:
RC1608F5761CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 5.76K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R