RC2010FK-07100KL
Partnumber:
RC2010FK-07100KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 100K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R