RC2010FK-072R05L
Partnumber:
RC2010FK-072R05L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 2.05 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Pad SMD T/R