RC2010FK-0737K4L
Partnumber:
RC2010FK-0737K4L
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 37.4K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R