RC2010FK-07604RL
Partnumber:
RC2010FK-07604RL
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 604 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R