RC2010FK-076K49L
Partnumber:
RC2010FK-076K49L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 6.49K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R