RC2010FK-07715RL
Partnumber:
RC2010FK-07715RL
Manufacturer:
YAGEO Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 715ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2010, CHIP