RC2010FK-0782RL
Partnumber:
RC2010FK-0782RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2010 82 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R