RC2012F2202CS
Partnumber:
RC2012F2202CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 22K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R