RC2012F333CS
Partnumber:
RC2012F333CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 33K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R