RC2012J910CS
Partnumber:
RC2012J910CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 91 Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R