RC2512FK-0710RL
Partnumber:
RC2512FK-0710RL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 10 Ohm 1% 1W ±200ppm/°C Pad SMD T/R