RC2512FK-0711R5L
Partnumber:
RC2512FK-0711R5L
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 11.5 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R