RC2512FK-0714KL
Partnumber:
RC2512FK-0714KL
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 14K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R