RC6432F1653CS
Partnumber:
RC6432F1653CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 2512 165K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R