RCE5C1H1R0C0A2H03B
Partnumber:
RCE5C1H1R0C0A2H03B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1pF 50V C0G 0.25pF Radial 2.5mm 125°C Automotive Bulk