RCEC72A225K3A2H03B
Partnumber:
RCEC72A225K3A2H03B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 100V X7S 10% Radial 2.5mm 125°C Automotive Bulk