RCER72A104K1DBH03A
Partnumber:
RCER72A104K1DBH03A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Automotive Ammo