Partnumber: RCH114NP-391KB
Manufacturer: Sumida
products.category: C/R/E
Availability: 750000 in stock
SKU: RCH114NP-391KB
decrease increase
Package Inductor Power Unshielded Drum Core 390uH 10% 1KHz Ferrite 920mA 570mOhm DCR RDL Box