RCH114NP-472KB
Partnumber:
RCH114NP-472KB
Manufacturer:
Sumida
products.category:
C/R/E
Availability:
913 in stock
SKU:
RCH114NP-472KB
Package
Inductor Power Unshielded Drum Core 4700uH 10% 1KHz Ferrite 0.23A 7.4Ohm DCR RDL Box