RCL0612330RFKEA
Partnumber:
RCL0612330RFKEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0612 330 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R