RCL12253R00FKEG
Partnumber:
RCL12253R00FKEG
Manufacturer:
Vishay
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1225 3 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD Automotive T/R