RCMA1012R00BES03
Partnumber:
RCMA1012R00BES03
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Film 12 Ohm 0.1% 0.75W(3/4W) ±25ppm/°C Molded AXL Bag