RCR25CT52A105J
Partnumber:
RCR25CT52A105J
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res 1M Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±350ppm/°C Conformal Coated AXL Ammo