RCR25CT52A5363F
Partnumber:
RCR25CT52A5363F
Manufacturer:
KOA Speer Electronics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 536K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±350ppm/°C AXL Ammo