Partnumber: RCR875DNP-152K
Manufacturer: Sumida
products.category: C/R/E
Availability: 878000 in stock
SKU: RCR875DNP-152K
decrease increase
Package Inductor Power Shielded Drum Core 1500uH 10% 1KHz 144Q-Factor Ferrite 0.19A 4.5Ohm DCR RDL Box