Partnumber: RCR875DNP-472K
Manufacturer: Sumida
products.category: C/R/E
Availability: 1294 in stock
SKU: RCR875DNP-472K
decrease increase
Package Inductor Power Shielded Drum Core 4700uH 10% 1KHz 161Q-Factor Ferrite 0.11A 14.7Ohm DCR RDL Box