RCS0402180RFKED
Partnumber:
RCS0402180RFKED
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 180 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive Medical T/R