RCS06031K91FKEA
Partnumber:
RCS06031K91FKEA
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0603 1.91K Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200 Medical