RCS080556K2FKEA
Partnumber:
RCS080556K2FKEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0805 56.2kOhm 1% 1/2W ±100ppm/K Molded Paper T/R - Tape and Reel