RCS3216F2R2CS
Partnumber:
RCS3216F2R2CS
Manufacturer:
Samsung Electro-Mechanics
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 2.2 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±300ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R