RCWE1206R150FKEA
Partnumber:
RCWE1206R150FKEA
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 1206 0.15 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R