RD12MVS1
Partnumber:
RD12MVS1
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
470000 in stock
SKU:
RD12MVS1
Package
SILICON MOSFET POWER TRANSISTOR, 175MHZ, 12W