RD70HHF1
Partnumber:
RD70HHF1
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
COMPLIANCE, SILICON MOSFET POWER TRANSISTOR 30MHZ, 70W