RD70HVF1C
Partnumber:
RD70HVF1C
Manufacturer:
Mitsubishi Electric
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Silicon MOSFET Power Transistor, 175MHz 70W , 520MHz 50W