RDE7U3A103J5B1H03B
Partnumber:
RDE7U3A103J5B1H03B
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 1000V U2J 5% Radial 5mm 125°C Bulk