RDER71H225K2K1H03B
Partnumber:
RDER71H225K2K1H03B
Manufacturer:
Murata Manufacturing Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk