RDER73A103K3M1H03A
Partnumber:
RDER73A103K3M1H03A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 1000V X7R 10% Radial 5mm 125°C Ammo