RE0402DRE0716KL
Partnumber:
RE0402DRE0716KL
Manufacturer:
YAGEO CORPORATION
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 16K Ohm 0.5% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Epoxy Pad SMD T/R