RE0402FRE07240RL
Partnumber:
RE0402FRE07240RL
Manufacturer:
YAGEO
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 240 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R