REM6-243.3SW/A/CTRL
Partnumber:
REM6-243.3SW/A/CTRL
Manufacturer:
RECOM Power GmbH
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 1.8A 6W Medical 7-Pin DIP Module Tube