RER125-19/12N/2A
Partnumber:
RER125-19/12N/2A
Manufacturer:
ebm-papst
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
DC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 12V 7V to 15V 64.7CFM 47dB