RER60F56R2
Partnumber:
RER60F56R2
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Wirewound 56.2 Ohm 1% 5W ±20ppm/°C 0.01% Aluminum Housed AXL Flange Mount