RF03N4R7B250CT
Partnumber:
RF03N4R7B250CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7pF 25V C0G 0.1pF Pad SMD 0201 125°C Low ESR T/R