RFB1010-271L
Partnumber:
RFB1010-271L
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 270uH 10% 100KHz Ferrite 1.6A 0.49Ohm DCR RDL Automotive Tray