RFD14N05LSM
Partnumber:
RFD14N05LSM
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1296 in stock
SKU:
RFD14N05LSM
Package
Trans MOSFET N-CH Si 50V 14A 3-Pin(2+Tab) DPAK Tube