RFD16N05
Partnumber:
RFD16N05
Manufacturer:
ON/FAIRCHILD
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1741 in stock
SKU:
RFD16N05
Package
Trans MOSFET N-CH Si 50V 16A 3-Pin(3+Tab) TO-251 Rail