RFG40N10
Partnumber:
RFG40N10
Manufacturer:
FAIRCHILD/HARRIS/INTERSIL
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1946 in stock
SKU:
RFG40N10
Package
TRANS MOSFET N-CH SI 100V 40A 3-PIN(3+TAB) TO-247