RFG60P06E
Partnumber:
RFG60P06E
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH Si 60V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247