RFP10P15
Partnumber:
RFP10P15
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
RFP10P15
Package
10A -150V 0.500 OHM P-CHANNEL POWER MOSFET